PUNKYDONKEY FEST – první ročník multižánrového fesťáku

Details
Date:

25 srpna

Time:

16:00

Event Category:

Koncerty

Website:
Event Website
Venue

Zašívárna U Osla

První ročník multižánrového festivalu PUNKYDONKEY FEST nabídne koncerty šesti kapel. Každá z kapel je jiná, přesto je něco spojuje – všechny jsou doma na Slovácku a jejich tvorbu aspoň zčásti
ovlivnila punková hudba. Kapely však svým zvukem zabíhají i do mnoha jiných žánrů a společně se postarají o nevšední hudební večírek.

Přijď i ty do Zašívárny u Osla a užij si to!

Místo: Zašívárna u Osla mezi Uherským Hradištěm a Kostelany nad Moravou
Vstupné: 150,- Kč
Začátek: 16:00
Konec: 24:00

Hádramašmátrá
Zašívárna u Osla s velkou radostí přivítá legendární kapelu Hádramašmátrá. Hádramašmátrá o svém zvukomalebném názvu tvrdí, že je to slangový výraz pro uklízečku, hojně používaný především v Indii.
Tato jihomoravská hudební formace se vyznačuje jistou dávkou humoru a nadsázky díky textům i pódiové prezentaci členů kapely. Styl skupiny by se dal označit jako punkfolklór s prvky mnoha
dalších žánrů. Právě letos slaví 25 let od svých prvopočátků.
https://bandzone.cz/hadramasmatra

Volání divočiny
Kapela Volání divočiny z Uherského Hradiště původně vznikla s myšlenkou hrát tvrdší hudební styly výhradně na akustické nástroje. Nejprve se tak věnovala skládání a hraní punkových, rockových i metalových skladeb odehraných na akustické kytary. Vloni nahrála společně s kapelou Děvčice album, na němž zazněl i cimbál. Doba akustická však byla vystřídána dobou elektrickou a do kapely přišly bicí a elektrické kytary. Stopové množství akustické hudby i s občasnými folklórními motivy však zůstává.

Volání divočiny


https://www.facebook.com/volanidivocinymusic

Ewa Marná a Žiar nad Hronom
V lineupu fesťáku naleznete i kapelu Ewa Marná a Žiar nad Hronom. Kapelu s těžko definovatelným stylem, který však sama označuje jako „dirty dancing“. Pokud by před jejich vystoupením ještě někdo
seděl, tak Žiaři to během svého koncertu rozhodně změní. Hudba, která vás rozvlní a rozzáří. Synťák, samply, sax, sbory, soprán a … nějaké ty kytary s malinkým nádechem punku 🙂
https://www.facebook.com/search/top?q=ewa%20marn%C3%A1

Není úniku
Hodně zostra se do lineupu fesťáku zařízne kapela Není úniku, která existuje už od devadesátých let minulého století a má za sebou několik alb a řadu koncertů. Těšte se na pořádný punk metal!
https://bandzone.cz/neniuniku?at=dashboard

Bolest bude větší
Grindcoreová kapela, která vznikla v roce 2011 a je složená ze samých ostřílených muzikantů, vám zahraje tu jejich muziku pěkně od podlahy a rozhýbe vaše těla. Nejen bolest, i zážitek z fesťáku bude větší!
https://bandzone.cz/bolestbudevetsi
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063676415824

See you die
Hardcore – punk z Uherského Ostrohu, který vznikl asi v roce 2014 při vysedávání důchodců v restauraci, kde je napadlo oprášit své zrezivělé hudební nástroje. To se skutečně podařilo a od té doby postupně vznikla spousta romantických šlágrů. Některé z nich uslyšíte i na letošním fesťáku.
https://bandzone.cz/seeyoudie